EQUINOX SKIN

Šery - fotky z přechozích let v letní sezóně

Šery loňský rok 2

Šery Loňský rok

Šery - fotky v letošní sezóně po užívání Equinox Skin

Šery po dobrání

LOTUS DRAGON

13 letý pony valach. I tento poník trpí letní vyrážkou již dlouhodobě a omezuje ho v běžném sezónním režimu. Běžně se v létě vydrbává do krve, zejména oblast hřívy, ocasu, břicha. Vyzkoušeny byly různé mastičky, repelenty a šampóny bez většího efektu.

Equinox Skin byl nasazen v půlce dubna. Na konci května byl kvůli úpravě managementu cca na 2-3 týdny vysazen, a následně pak pokračovalo podávání až do konce července. Došlo k velmi výrazné změně, hříva téměř není vydrbaná, na břichu méně strupů a celkově je pozorována menší tendence se drbat. Změny byly viditelné už od počátku muchařské sezóny, projevy jsou letos méně intenzivní a zároveň se začaly objevovat později.

Lotus Dragon - fotky z přechozích let v letní sezóně          

Lotus dragon loňský rok

 Lotus Dragon - fotky v letošní sezóně po užívání Equinox Skin

Lotus dragon po dobrání

ATLANTA

10 letá chladnokrevná klisna. Tato klisna také dlouhodobě trpí letní vyrážkou, kdy se vydrbává do krve, zejména oblast hřívy, kohoutku a ocasu. Vyzkoušeno bylo od změn managementu, krmení až po mastičky, deky, šampóny. I zde vždy chvilková účinnost.

Equinox Skin byl nasazen na začátku května. Účinek byl znát do 14 dnů. Klisna měla menší projevy, vydrbáno sice bylo, ale ne do krve a hříva byla znatelně bohatší. Nárazově se klisna jednou vydrbala více, ne ovšem do krve, následně se projev opět zklidnil a hříva dorůstala. Bohužel po dobrání a vysazení Equinox Skin se do 14 dní klisna vydrbala až do krve jako předchozí roky. Pomocí Equinoxu se tedy dařilo udržovat stav na určité míře, po vysazení se opět zhoršilo.

Výrobce doporučuje začít s podáváním před začátkem hmyzí sezóny a skončit na podzim. Doporučujeme taktéž, jelikož u silných muchařů může po vysazení dojít k opětovnému plnému propuknutí příznaků. 

Atlanta - fotky z přechozích let v letní sezóně

Atlanta loňský rok

Atlanta - fotky v letošní sezóně po užívání Equinox Skin

Atlanta po dobrání1Atlanta po dobrání2

Děkujeme za důvěru a otestování našeho produktu.

Tým Equinox

 

logo

Vetys s.r.o. – Damníkov 64
561 23 Damníkov
Czech Republic